Bajka za uśmiech

Pewnego razu, podczas zbiórki na Polak Potrafi dostałyśmy wiadomość: "Dzień dobry. Wybrałam trzy książeczki z dedykacją od szanownych pań autorek. Uprzejmie proszę, ażeby przekazano je wybranym przez siebie dzieciom ze szpitali. Bardzo dziękuję za tworzenie takich rzeczy."

I to jest wiadomość, która dodaje skrzydeł! Że inni też czują że to potrzebne i fajne i że chcą dać uśmiech dzieciakom - i to sprawia, że wierzymy jeszcze bardziej, że ta praca, którą teraz robimy - MA SENS! dziękujemy!
I to jest zbieżne z ideą, która gdzieś tam za nami chodziła.. aż się dodreptała: Żeby darować czasem dzieciom chorym bajkę w prezencie - taka mała niespodzianka dla nich i ich rodziców:) A przy okazji - jeśli się zgodzą - napisać o tym u nas - w ten sposób przy okazji robimy promocję zbiórek (zazwyczaj ci rodzice zbierają pieniądze na leczenie i rehabilitację). My chętnie zrobimy taka bajkę za darmo, ale druk i wysyłka kosztują.. i właśnie na nie można znaleźć Darczyńców.

Jeśli znacie dzieci, które:

  • są w szpitalu lub często tam bywają (podopieczni fundacji)
  • w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym
  • ucieszą się z podarowanej im w prezencie bajki Ćwir-Ćwir z nimi i ich rodziną
  • ich Rodzice nie będą mieli nic przeciwko i udostępnią nam zdjęcie ich uśmiechniętej buzi jako podziękowanie dla Darczyńców (prywatnie przesyłane, nie publicznie)
i chcecie im zrobić niespodziankę - odezwijcie się do nas:)

Jeśli chcielibyście podarować trochę radości

i naszą bajkę jakiemuś nie znanemu sobie dziecku - odezwijcie się do nas - Wówczas Wy poniesiecie koszty druku i przesyłki, my wykonamy nasza pracę gratis - a dziecku i jego rodzinie - pozostanie się cieszyć lekturą :)